JoomlaUzmanı | Güçlü Yapılar Sunar Joomla Tema Tasarım Joomla Hosting

JoomlaUzmanı Kurumsaldır...

Müşterisi Her Zaman Haklı ve Mutludur.

hakkımızda

Kendini günden güne geliştiren Joomla! 1.5 versiyonu ile tanışmamızdan bu yana geçen 5. yıldan sonra edindiğimiz tecrübeler ve referanslarla bizler de artık daha hızlı, daha güçlü, daha güvenilir altyapılarla hizmetler vermekteyiz.

İsim ve konsepti konusunda çok düşündüğümüz websitemizi Joomla Uzmanı adı altında, joomlanın zengin yapısına uygun renk seçimi ve şıklığımızı yansıtacak bir konsept ile sade, akılda kalıcı ve kolay erişebilir bir tasarımla tamamlamış bulunmaktayız.

Kurumsal çalışma sistemi ve %100 güvenilir hizmet kalitesi ile artık joomlanın da uzmanı var. Joomla konusunda tüm taleplerinize tam cevap verebilen, uzman kadroya sahip Joomla Uzmanı kendini talepler doğrultusunda herzaman güncellemekte ve geliştirmektedir.

GkAjans; hizmet sektörüne yapmış olduğu büyük projelerinden biri olan Joomla Uzmanı projesinin ticaret ahlâkı ve hizmet politikası temellerini kendi bünyesinde barındırmaktadır.

%100 müşteri memnuniyeti üzerine kurulmuş olan bu platform 2008 yılından bu yana, yapabileceklerinden fazlası olduğuna ve herzaman da fazlası olacağına inanarak istikrarlı, güçlü ve hızlı bir şekilde ilerlemekte, büyümektedir.