JoomlaUzmanı | Güçlü Yapılar Sunar Joomla Tema Tasarım Joomla Hosting

JoomlaUzmanı Kreatif Düşünür...

Aklına Geleni Değil, Aklınıza Gelmeyeni Yapar.

Joomla Kurulum / Joomla Sürüm Yükseltme / Joomla Yapılandırma

Joomla Kurulum

Joomla 1.5 Nisan 2011'de nihayi ömrünü tamamlamış, bu sürüm ve öncesi için destek verilmeyeceği açıklanmıştı. Sonrasında gelen Joomla 1.6; Joomla 1.7 ve Joomla 2.5'ten önce arasıcak tadında bir sürümdü. Bugün ki işlerimizde joomla kurulumu için en stabil sürüm olan Joomla 3.0 versiyonun en güncel sürümünü kullanmaktayız.

Sürüm Yükseltme

Yükseltme işlemlerinde joomla 1.5x sürümü için destek sağlanmadığı için bu versiyona sahip sitelerinizi güncel versiyonlara yükseltmek için güncel sürüm joomla kurularak içeriklerinizi aktarıyoruz. Site yedekleme işlemlerinde Akeeba Backup bileşeni kullanmaktayız. Bu bileşen hali hazırdaki sitemizin tüm dosyalarıyla birlikte, veritabanını da yedeklemekte, bir sonraki taşıma işlemimizde hızlı kurulum dosyası sağlamaktadır.

Joomla Yapılandırma

Yapılandırma işlemlerine dahil olan; kurulumla birlikte gelen gereksiz ya da kullanmak istenilmeyen modül, bileşen gibi eklentilerin, temaların, içerik ve kategorilerle menülerin temizlenmesi, panel ve eklentilerin Türkçeleştirilmesi, Seo/Sef ve Meta ayarlarının yapılması, Panel tema düzenlemesi gibi birçok hizmeti sağlıyoruz.

Joomla Bileşen / Joomla Modül / Joomla Plugin

Joomla Bileşen

Joomla Bileşen, kurulan joomla içerisinde de bulunan ve sonradan da entegre edilebilen sistemlerdir. Bileşenlere örnek olarak forum, firma rehberi, ziyaretçi defteri, sosyal platform, video ya da foto galeri gibi birçok bileşen ücretli ya da ücretsiz olarak sunulmaktadır.

JoomlaUzmanı ihtiyacınız olan bileşen kurulumunu yapabilir. Kurulan ya da hali hazırda kurulu olan bileşenler için tema tasarımı yapabilir. İhtiyacınızın fazlası olan bileşen alt yapısını ihtiyaçlarınıza yönelik düzenleyebilir. Mevcut olarak bulunmayan, ihtiyaçlarınızı karşılayacak bileşenler yazabilir.

Joomla Modül

Joomla Modül, joomla bileşenlerinin alt yapısını kullanarak kullanıcılar için erişim kolaylığı sağlayan sistemlerdir. Modüller genellikle son olayları yayınlamak için ya da bileşen gibi büyük ihtiyaçların aksine küçük işlemlerimizi kolaylaştırmaktadır. Örnek olarak son haberler, giriş formu, anket, istatistikler, facebook veya twitter gibi sosyal ağlarda erişim ve paylaşım gibi birçok modül bulunmaktadır.

JoomlaUzmanı ihtiyacınız olan modül kurulumunu yapabilir. Kurulan ya da hali hazırda kurulu olan modüller için tema tasarımı yapabilir. İhtiyaçlarınızın fazlasına sahip modül alt yapılarını ihtiyaçlarınıza yönelik düzenleyebilir. Mevcut olarak bulunmayan, ihtiyaçlarınızı karşılayacak modüller yazabilir.

Joomla Tema Tasarım / Joomla Tema Entegre / Joomla Tema Düzenleme

Joomla Tema Tasarım

Günümüz web teknolojilerini aktif olarak kullanan JoomlaUzmanı; tasarladığı joomla websitelerini güncel teknolojiyle, hızlı, pratik, dinamik ve güvenilir alt yapı ile sunabilir.

Joomla için yapılan bileşen, modül, plugin gibi eklentilerin yanında ücretli ya da ücretsiz olarak sunulan milyonlarca tema mevcuttur. JoomlaUzmanı; sizler için özgün tema tasarımı yapabilir.

JoomlaUzmanı kendisi gibi günceli takip ederek sürekli kendini geliştiren, ücretli tema tasarımlarını periyodik düzenle sunan, Gavick ile çözüm ortağıdır. Sağlanan tema tasarımlarının alt yapısı ile yeni temalar oluşturabilmektedir.

Joomla Tema Entegre

Temanız hazır, peki entegre ? JoomlaUzmanı hali hazırda tasarlanmış olan tema çizimlerinizi joomla alt yapısına entegre edebilir. Dilerseniz farklı alt yapısı olan sitelerinizi joomla alt yapısına entegre edebilir.

Joomla Tema Düzenleme

Joomla siteniz ve temanız hazır ve entegresi de yapıldı. Düzenleme ya da yenileme yapmanız gerektiğinde de JoomlaUzmanı'na ulaşabilirsiniz.

Joomla Seo / Joomla Teknik Destek

Joomla Seo

Google'da ilk sırada olmak herkesin hayalidir. Çünkü Google'da ilk sayfada olmak hem yeni iş olanakları hem de yeni kazançlar sağlamaktadır. Yapılan araştırmalara göre Google kullanıcıları minimum ilk 3 maksimum ilk 7 sayfaya kadar araştırma yapmaktadır. Eğer ilk sayfada ve ilk sırada olursanız araştırma sonuşlarında kullanıcı direk olarak sizin sitenize bağlanacaktır.

Joomla alt yapısında Google Optimizasyona yardımcı kodlama mevcuttur. Seo yapılmadan önce site incelemelerinde olması gereken kodlama yapısına sahip joomla ile Google'da ilk sırada olmak Joomla Uzmanı ile hayal değildir.

Joomla Uzmanı; yapılan optimizasyonlar ile anlaşmalarına göre aylık ya da yıllık olarak sizi ilk sayfada gösterebilir. Rekabet oranına göre ilk sırada olmanız için çalışmaları arttırabilir.

Joomla Teknik Destek

Dilerseniz aylık olarak site istatistiklerini, güvenliğini, bakımını, güncellemelerini ve site takibini de Joomla Uzmanı Teknik Destek ekibi ile sağlayabilirsiniz.