JoomlaUzmanı | Güçlü Yapılar Sunar Joomla Tema Tasarım Joomla Hosting

Yeni Platform Yeni Joomla Uzmanı

Uzun süredir güncellemek için can attığımız Joomla Uzmanı için daha modern bir arayüz ve alt yapı ile yeni bir platform hazırlıkları tamamlanma sürecine girmiş bulunmaktadır.

2017 yılının ilk haftaları yayına alacağımız platform ve yeni yayın hayatımız ile her zaman ki gibi daha güçlü ve daha hızlı olmak adına bir çok yenilikler sunacağız. Bunlardan bahsetmemiz gerekirse; yeni alt yapıda bugüne kadar sunamadığımız bir çok yeni referansımıza yer vereceğiz. Sosyal medyayı daha aktif kullanarak Joomla kullanıcıları ile etkileşim içerisinde olarak Türkiye'de Joomla desteğini arttıracağız.

Yeni mottolarımız arasında Profesyonel Ekip, Hızlı Ekip, İşini Bilen Ekip ve Paylaşımcı Ekip yer almaktadır. Joomla adına ihtiyacınız olan her şeye tek bir çatı altında hizmetler sağlayacağız. Ayrıca joomla hosting ve joomla seo departmanları içerisinde oluşturduğumuz yeni ekiplerle hizmet çemberimizi genişleteceğiz.

Tüm yeniliklerden haberdar olmak için takipte kalın.

Elite Naturel Bizi Tercih Etti

Uzun yıllardır içeçek sektöründe yer alan ve temelleri sağlam şekilde atılmış, yurtdışına da ihracat yaparak ürünleri ile sektörde saygın bir yere sahip olan Elite Naturel websitesini yenilemek için bizi tercih etti.

Çocuklar için ürettiği içeceklerin yanında sertifikalı organik ve naturel içecekleri ile pazarda büyük yere sahip olan firma; "Neden Elite?" sorusuna net bir şekilde "Çünkü biz gerçekten farklıyız" cevabını verirken, bu cevabı destekleyen bir tasarım ile yola çıktık.

Sunduğumuz güçlü alt yapı içerisinde online mağazası da bulunmaktadır. İçerik entegrasyonu ve ürünleri birden fazla dilde eklenerek yurtdışı erişimleri kolaylaştırılmıştır. Sitede sahip olduğu sertiifikalara ve şirket hakkında istediğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz.

Türk Ticaret Kanunu'na Uygun Joomla!

Şubat 2011 de yürürlüğe giren yeni Türk Ticaret Kanunu gereğince, özellikle şirketler için büyük değişiklerin yapıldığı website maddelerinde yer alan ve yapılması zorunlu hale getirilen özellikler için hazırlamış olduğu alt yapı ile hızlı ve kaliteli bir websitesini çok uygun rakamlarla sahip olmanıza olanak sağlayan JoomlaUzmanı, joomlanın tam denetimli panelini şirketlere özel hale getirerek erişimi kolaylaştırmış, bunların yanında ilk 30 günlük teknik desteği 90 güne çıkarmıştır.

Websitesi sahibi olmadan önce hosting ihtiyaçlarınız için de çözümler üreterek, tüm paketlerinde %99.9 erişime sahip, Türkçe cPanel yönetimi, Türkiye lokasyon ve Joomla ile tam uyumlu özelliklerine sahip, yıllık 50TL'den başlyan fiyatları ile hosting satışlarına da başlamıştır.